KONST / Litografier / Litografi 8225635

nr 822 5635

Litografi

Jeran-Renée Bazaine, 67/300, signerad, motivets mått: 65x50

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 april 2013
kl 20:58:35

28/4 05:52:54 1      500 kr
29/4 20:53:35 2      Vinnande bud