KONST / Litografier / Litografi 8225635
nr 822 5635
Litografi
Jeran-Renée Bazaine, 67/300, signerad, motivets mått: 65x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:58:35
28/4 05:52:54
500 kr
29/4 20:53:35